خرید پرده آماده و پانچی در شهران | پرده اول

جدیدترین پرده های پانچی و آماده - پرده اول


پرده آماده و پانچی در شهران

پرده های پانچی نوع جدیدی از پرده هستند که در طرح های گوناگون وارد بازار شده و جزء پرده های زیبا و بی نظیر به شمار می روند.
این نوع پرده در طرح های ساده عرضه می شوند و به دلیل سادگی موجب می شوند تا در انتخاب پرده برای خانه های مدرن در اولویت باشند.
پرده اول یکی از مراکز فروش پرده های پانچی در تهران می باشد و شما می توانید برای خرید پرده آماده و پانچی در شهران به این فروشگاه مراجعه نمائید. فروشگاه پرده اول پرده های پانچی را با قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه می کند و در راستای عرضه بهترین کیفیت گام برمی دارد.

تقاضا داریم جهت مطالعه مطلب پیش رو دقایقی را با ما همراه باشید.

پرده پانچی چیست؟

پرده های پانچی نوعی پرده با سوراخ های منظم در طولشان هستند. این سوراخ ها به منظور اتصال پرده به میله های ریلی قرار دارد.
با استفاده از پرده پانچی شما می توانید به سهولت پرده را نصب کنید و به دلیل سادگی و خاص بودن، آن را در فضاهای گوناگون اعم از منازل، ساختمان های اداری و فروشگاه و رستوران ها به کار ببرید.

ویژگی های پرده های پانچی

پرده های پانچی مزایای بسیاری دارند که شامل موارد ذیل می شود.

نصب سریع و آسان

همانطور که در مطلب پیشین اشاره نمودیم پرده های پانچی به دلایل سادگی و دارا بودن سوراخ هایی در امتداد طول آن نصب بسیار آسانی دارند. به همین منظور هزینه های نصب آن نیز کمتر می باشد.
این ویژگی پرده های پانچی موجب می شود که در مواقعی که قصد شستشوی پرده را داشته باشیم بتوان آن را به راحتی از محل نصب جدا نموده و پس از شستشو مجدداً نصب نمود و زمان کمی را صرف کرد.

مرکز فروش پرده پانچی در شهران | پرده اول
خرید پرده پانچی با قیمت مناسب – پرده اول

قیمت مناسب

پرده های پانچی از آن رو که ظاهری ساده دارند پارچه کمتری برای دوخت آن استفاده می شود. به همین دلیل نسبت به پرده های پرچین هزینه کمتری دارند.

تنوع بالا

پرده های پانچ از دو قسمت حلقه و پارچه تشکیل می شوند که دارای تنوع بسیار می باشد و دایره انتخاب را نامحدود می نماید. حلقه های پرده در بسیاری از فروشگاه ها با مدل های مختلفی وجود دارند.
همچنین طرح روی پارچه پرده می تواند به صورت سفارشی چاپ شود. از این رو مشتریان می توانند با توجه به نوع لوازم و فضای منزل خود حلقه و طرح روی پارچه پرده شان را انتخاب نمایند.

قابلیت شستشوی آسان

همانطور که اشاره کردیم برای دوخت پرده های پانچی از پارچه کمتری استفاده می شود. این ویژگی موجب می شود که شستشوی پرده راحت باشد و به دلیل چین های کم گرد و خاک روی آن کمتر جمع می شود.

پیشنهاد پایانی به سروران عزیز

اگر شما هم نیز تمایل دارید پرده های پانچی و آماده را برای دیزاین منزلتان نصب نمائید قطعاً به دنبال بهترین مرکز خرید پرده آماده برای خرید جنس با کیفیت و قیمت مناسب هستید.
پیشنهاد می کنیم برای خرید به پرده اول مراجعه کنید. این فروشگاه مرکز خرید پرده آماده و پانچی در شهران و سایر نقاط تهران می باشد و پرده های سفارشی متناسب با سلایق شما را نیز عرضه می نماید.

آدرس و اطلاعات تماس فروشگاه پرده اول

۰۲۱-۴۴۴۹۸۰۳۱

۰۹۹۱-۵۱۸۰۸۳۱

تهران – میدان پونک – مجتمع بوستان – واحد ۷۰۹ اداری

5/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 14 =