هزینه-دوخت-پرده-چقدر-است؟ | پرده اول

آشنایی با تعرفه هزینه دوخت پرده با قیمت مناسب


 آیا می دانید هزینه دوخت پرده چقدر است؟ | پرده اول

با شرایط هزینه دوخت پرده چقدر است؟ این سؤال اولین پرسشی است که هنگام خرید و نصب پرده برای افراد ایجاد می شود.شما می توانید برای آگاهی از هزینه دوخت و نصب پرده، با این مقاله همراه شوید. جهت آشنایی با نرخ دوخت پرده 1403 به فروشگاه پرده اول مراجعه فرمایید.

امروزه استفاده از انواع متنوع پرده برای پنجره فضاهای مختلف، متداول و پرکاربرد شده است.همین افزایش تقاضا سبب شده است تا مراکز دوخت و نصب پرده نیز روز به روز بیشتر شوند.
البته با وجود تعدد بالای مراکز دوخت و نصب پرده، به سادگی نمی توان به هر مرکزی اعتماد کرد. از این رو باید به دنبال مراکز معتبر بود تا هزینه دوخت پرده، صرفه اقتصادی برای مشتریان داشته باشد.
با توجه به این مسائل، در این مقاله به بررسی عوامل مؤثر در هزینه دوخت پرده خواهیم پرداخت.

جهت مطالعه محتوای 5 دقیقه ای با ما همراه باشید.

هزینه دوخت پرده چگونه محاسبه می شود؟

فاکتورهای مختلفی از جمله جنس پارچه، مقدار پارچه، مدل و نحوه دوخت پرده در قیمت تمام شده آن نقش دارند. به همین دلیل برای پاسخ به پرسش هزینه دوخت پرده چقدر است؟ باید به این عوامل توجه کرد.
از جمله این موارد می توان عوامل زیر را نام برد:

اندازه و ابعاد پرده

یکی از اساسی ترین مؤلفه های تعیین کننده قیمت پرده، اندازه و ابعاد پرده مورد نظر است. به این معنی که هر اندازه پرده بزرگتر باشد، قیمت آن نیز با افزایش مواجه خواهد شد.به طور کلی می توان گفت که متراژ پرده، رابطه مستقیم و تنگاتنگی با قیمت دوخت و نصب آن دارد.

مدل پرده

مدل پرده ای که انتخاب می کنید در مقدار پارچه مورد نیاز برای دوخت آن موثر است. افزایش مقدار پارچه ای که در دوخت پرده مورد استفاده قرار می گیرد نیز افزایش قیمت آن را در پی دارد.
به عنوان مثال برای دوخت برخی از مدل های پرده باید پارچه را دو یا سه برابر تهیه کنید. به این ترتیب قیمت پرده در این موارد با افزایش مواجه خواهد شد.

جنس و نوع پرده

اگر به دنبال پاسخ هزینه دوخت پرده چقدر است؟ هستید باید بدانید که جنس پارچه نیز در تعیین این هزینه نقش دارد.پارچه های مورد استفاده برای دوخت پرده از تنوع بالایی برخوردار هستند.
این امر سبب می شود تا دست مشتری برای انتخاب پارچه پرده، باز بوده و در انتخاب، آزادی داشته باشد.گفتنی است که پارچه های نازک و ساده برای پرده، قیمت کمتری داشته و راحت تر دوخته می شوند.
همین امر سبب می شود تا این نوع از پرده ها، هزینه دوخت کمتری داشته باشند. در مقابل پارچه های لوکسی مانند ابریشم، مخمل و ساتن، قیمت بیشتری نسبت به پارچه های ساده دارند. دوخت این نوع از پرده ها، هزینه بالاتری دارد که این امر موجب افزایش هزینه برای مشتریان می شود. در نتیجه می توان جنس و نوع پارچه منتخب برای دوخت پرده را عاملی اساسی در تعیین هزینه دوخت آن دانست.
از این رو باید به هنگام خرید به این عوامل توجه کرده و انتخابی اصولی داشت.

نوع دوخت پرده

برای پی بردن به پاسخ پرسش هزینه دوخت پرده چقدر است؟ باید به نوع دوخت پرده نیز توجه شود.
از دیگر عوامل تأثیرگذار در قیمت نهایی پرده، هزینه ای است که برای دوخت آن پرداخت می شود. برای داشتن پرده ای زیبا و شیک باید از افراد باتجربه و حرفه ای استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که هر اندازه خیاط پرده، ماهرتر باشد هزینه دوخت و نصب آن، افزایش خواهد یافت.

هزینه نصب پرده

هنگام انتخاب و دوخت پرده، هزینه ای را به عنوان نصب آن در نظر بگیرید. برای نصب پرده هایی با ابعاد کوچکتر، هزینه کمتری لازم است.
علت این امر استفاده از مواد اولیه کمتر و نصب راحت می باشد. در عوض پرده های مورد استفاده برای پنجره های بزرگتر، با قیمت بالاتری دوخته و نصب می شوند.
چرا که دوخت و نصب این پرده ها، وقت و انرژی بیشتری از نصابان را به خود اختصاص می دهند.

هزینه-دوخت-پرده-چقدر-است؟ | پرده اول
مناسبترین قیمت دوخت پرده با پرده اول

آشنایی با انواع مختلف پرده

عامل دیگری که در بررسی پاسخ این پرسش که هزینه دوخت پرده چقدر است؟ باید به آن توجه کرد، نوع پرده است. طرح و نوع مدل پرده، تنوع زیادی داشته و هر کدام برای فضای خاصی مناسب هستند. از این رو پیش از انتخاب و خرید پرده، لازم است تا برخی از مدل های پرطرفدار آن را مورد بررسی قرار دهیم.

پرده های ساده

برای دوخت پرده ساده، همانطور که از نام آن پیدا است به طرح و مدل خاصی نیاز نیست. این نوع از پرده در کنار سادگی، بسیار شیک و زیبا بوده و در بیشتر نقاط خانه، کاربرد دارد.

پرده های پلیسه

معمولاً از پرده های پلیسه، برای تزئین پذیرایی و حتی آشپزخانه، استفاده می شود. این نوع از پرده ها با استفاده از دوخت پلیسه ای، دیزاینی زیبا و چشم نواز به وجود می آورند.
معمولاً برای جلوه بیشتر پرده های پلیسه، از کتیبه یا دکور به همراه این پرده ها استفاده می شود.

پرده های پانچ

پرده های پانچ از جمله پرده های زیبایی هستند که به سهولت قابل نصب شدن می باشند.
از این رو اگر این مدل پرده را انتخاب نموده و در پی پاسخ این هستید که هزینه دوخت پرده چقدر است؟ باید بدانید که با هزینه کم می توانید آن را تهیه کنید.
در دوخت پرده های پانچ، هیچ نوع گیره ای مورد استفاده قرار نمی گیرد. این پرده ها از طریق حلقه های فلزی یا پارچه ای بر روی ریل پرده قرار می گیرند.

پرده های شید

پرده شید، از به روز ترین پرده های رولی محسوب می شوند. این پرده های زیبا و شیک، به وسیله زنجیر به هم متصل شده و به شکل رولی باز و بسته می شوند.
از پرده شید می توان در تمام نقاط منزل اعم از اتاق خواب، آشپزخانه و … استفاده کرد.

هزینه-دوخت-پرده-چقدر-است؟ | پرده اول
دوخت با کیفیت با قیمت استثنایی با پرده اول

کلام پایانی

از مراکز معتبر و شناخته شده دوخت و نصب پرده می توان به مجموعه پرده اول اشاره کرد. شما می توانید با مراجعه آنلاین یا حضوری به این مجموعه، از محصولات متنوع پرده اول، بازدید کنید. گفتنی است که کلیه محصولات موجود در این مجموعه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.
تنوع بالای محصولات موجود در این مرکز، دست مشتری را برای انتخاب طرح مورد پسند او باز می کند. شما می تواند از کادر حرفه ای مجموعه پرده اول برای تعمیر پرده منزل خود نیز کمک بگیرید. با کمک کارشناسان این مجموعه می توانید پاسخ پرسش هزینه دوخت پرده چقدر است؟ را نیز دریافت کنید.

با تشکر از شما تحریریه فروشگاه پرده اول

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم

جهت دریافت مشاوره و ارسال کاتالوگ رایگان با ما در تماس باشید

آدرس و اطلاعات تماس فروشگاه پرده اول

۰۲۱-۴۴۴۹۸۰۳۱

۰۹۹۱-۵۱۸۰۸۳۱

تهران – میدان پونک – مجتمع بوستان – واحد 709 اداری

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =