خرید پرده اقساطی در خیابان پیروزی | پرده اول

خرید پرده های جدید و مدرن در فروشگاه پرده اول


آشنایی با بهترین مرکز پرده فروشی اقساطی در خیابان پیروزی

این خیابان در شرق تهران قرار دارد و یکی از مهم ترین خیابان های محله دوشان تپه و نیرو هوایی است که در منطقه 14 تهران واقع شده است. خیابان پیروزی از سمت غرب به میدان شهدا منتهی می شود و از سمت شرق به میدان شهید کلاهدوز که همان انتهای خیابان سی متری نیرو هوایی می شود راه دارد.
این خیابان معروف محله های زیادی را به هم مرتبط می کند. از این رو اگر شما در یکی از این محله ها زندگی می کنید و قصد خرید پرده با بهترین قیمت و فروش اقساطی دارید، می توانید به بهترین پرده فروشی اقساطی در خیابان پیروزی مراجعه کنید. فروشگاه پرده اول محصولی با کیفیت را به شما عزیزان ارائه می دهد. در نتیجه لازم نیست در زمینه کیفیت و طول عمر پرده نگران باشید.

از شما همراهان گرامی خواهشمندیم چند دقیقه ای به مطالعه محتوای پیش رو بپردازید.

پرده مناسب برای پذیرایی منزل

یکی از مهم ترین قسمت های خانه، پذیرایی می باشد. در نتیجه لازم  است برای دکوراسیون آن، دقت لازم را به کار ببرید تا محیطی زیبا و شیک به وجود بیاید.
در همین زمینه باید ذکر کرد که پرده از مهم ترین المان های دکوراسیون محسوب می شود. از این رو باید نوعی از آن را انتخاب کرد که سبک دکوراسیون پذیرایی را زیباتر جلوه دهد. برای خرید یک پرده مناسب باید مواردی را رعایت کنید. به همین دلیل قصد داریم تا در ادامه نکاتی که لازم است تا در حین خرید به آن توجه داشته باشید را با هم بررسی کنیم.

خرید پرده در خیابان پیروزی | پرده اول
خرید انواع پرده با بهترین قیمت در فروشگاه پرده اول

اندازه گیری دقیق پنجره

برای این که یک پرده دقیقا اندازه پنجره باشد، باید از مکان صحیحی طول آن را اندازه گیری کنید. البته باید این را ذکر کرد که سبک های متنوع پرده، به مقدار های متفاوتی پارچه نیاز دارند.

انتخاب پارچه مناسب و با کیفیت

برای ایجاد محیطی زیبا و شیک لازم است که پارچه شکیل و مناسبی را انتخاب کنید زیرا نوع پارچه می تواند تاثیر بسزایی در جلوه و نمای پرده بگذارد.

انتخاب چوب پرده مناسب

چوب پرده ای که انتخاب می کنید باید تحمل وزن پرده را داشته باشد. علاوه بر این باید در محل درستی هم نصب شود و چند سانتی متر از پنجره بزرگ تر باشد زیرا این مورد باعث می شود تا فضا بزرگ تر جلوه کند.

در نظر گرفتن ابعاد پذیرایی

سبک و نوع پرده می تواند تاثیر زیادی در بزرگ و یا کوچک نشان دادن فضا داشته باشد. از این رو انتخاب پرده هایی که ضخیم و تیره رنگ هستند باعث می شوند که محیط کوچک تر از واقعیت نشان داده شود. در نتیجه بهتر است رنگ پرده روشن باشد و از طرحی شاد برخوردار باشد تا فضا دلباز تر جلوه کند.

پیشنهاد ما به شما عزیزان

خرید پرده یکی از موارد مهمی است که باید برای آن دقت ویژه ای به کار برد. زیرا می تواند سبک و محیط خانه را متفاوت کند. از این رو شما می توانید برای خرید بهترین نوع پرده در محله پیروزی، به پرده فروشی اقساطی در خیابان پیروزی مراجعه کنید. همچنین شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و نصب پرده اقساطی در نامجو به محتوای مربوط به آن مراجعه کنید.

آدرس و اطلاعات تماس فروشگاه پرده اول

۰۲۱-۴۴۴۹۸۰۳۱

۰۹۹۱-۵۱۸۰۸۳۱

تهران – میدان پونک – مجتمع بوستان – واحد ۷۰۹ اداری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =