نحوه نصب و نگهداری پرده ها | پرده اول

نصب پرده ها به صورت حرفه ای - پرده اول


نحوه نصب و نگهداری صحیح پرده های منزل 

پرده ها نقش مهمی را در افزایش زیبایی فضای داخلی خانه ها دارند. پس از خرید پرده، نصب و نگهداری از پرده می بایست انجام شود.
نصب پرده در نظر برخی افراد کاری دشوار و سخت تلقی می شود و آن را به دست افراد متخصص در این زمینه می سپارند.
اما باید ذکر کنیم که نصب بعضی از پرده ها بسیار آسان بوده و اعضای خانه خود می توانند اقدام به نصب پرده نمایند. در این مطلب برای راهنمایی های بیشتر قصد داریم اطلاعات لازم را برای آموزش نصب پرده برای شما ارائه نمائیم.
توصیه می کنیم برای آشنایی با آموزش نصب و نگهداری صحیح پرده در مولوی با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

در ادامه برای اطلاع بیشتر دقایق کوتاهی مطالب پیش رو را مطالعه نمائید.

راهنمای نصب پرده

ابتدا برای اقدام به نصب پرده می بایست از ابزار مناسبی استفاده کرد. ابزار های لازم برای نصب پرده شامل متر، میخ پرده، پیچ و مهره، نگهدارنده پرده، ابزار برش و دریچه پرده می باشند.
پیش از نصب پرده اندازه گیری های لازم صورت می گیرند تا خطایی در هنگام نصب ایجاد نشود. همچنین پیش از خرید میخ پرده، نوع دیوار و میزان وزن پرده بررسی می شوند تا میخ متناسب خریداری شود.
در صورتی که پنجره شما بزرگ و عریض می باشد نصب پرده کمی دشوار خواهد بود. به همین دلیل برای نصب پرده، پنجره را به قسمت های مساوی تقسیم می کنند تا در هر قسمت به صورت جداگانه پرده نصب شود.

آموزش نحوه نگهداری از پرده ها | پرده اول
نگهداری از پرده ها به شیوه مناسب – پرده اول

نکات مهم برای نگهداری از پرده

در رابطه با آموزش نصب و نگهداری صحیح پرده در مولوی علاوه بر موارد فوق باید نکاتی را در نظر بگیرید. از آنجا که پرده ها ممکن است به دلیل تماس دست های کثیف دچار لک شوند می بایست به طور مرتب شست و شو شوند.
اما باید به این نکته اشاره کنیم که شست و شوی مکرر پرده ها می تواند به جنس پارچه آن آسیب وارد کند. به جای شست و شو شما می توانید با استفاده از یک پارچه تمیز و مایع تمیز کننده حل شده در آب گرم اقدام به پاکیزگی پرده خود نمائید.
لازم به ذکر است پرده ها بهتر است سالی یک الی دو بار شسته شوند که این کار بهتر است به خشک شویی سپرده شود، زیرا در خشک شویی با توجه به جنس پرده شست شو صورت می گیرد و از آسیب به آن جلوگیری می شود.
در برخی موارد ممکن است پرده ها در معرض بوهای نامطبوع قرار بگیرند که این موضوع موجب ایجاد بوی بد در پرده ها خواهد شد.
برای رفع بوی بد پرده ها شما می توانید پرده را از محل نصب جدا کرده و برای مدتی در هوای آزاد قرار دهید تا بوی نامطبوع آن به مرور از بین رود.

یک پیشنهاد ویژه

آموزش نصب و نگهداری صحیح پرده در مولوی  بسیار حائز اهمیت است که در این مطلب سعی نمودیم به بررسی آن بپردازیم. با رعایت این نکات شما می توانید سالیان طولانی از پرده خود استفاده نمائید. لذا در صورتی که توانایی نصب پرده خود را ندارید می توانید از خدمات نصب پرده اول بهره مند گردید.
پرده اول از مراکز معتبر فروش پرده در تهران است که دارای نصاب های حرفه ای پرده نیز می باشد و خدمات نصب انواع پرده در تهران را با بهترین قیمت عرضه می کند.

آدرس و اطلاعات تماس فروشگاه پرده اول

۰۲۱۴۴۴۹۸۰۳۱

۰۹۹۱۵۱۸۰۸۳۱

تهران – میدان پونک – مرکز تجاری بوستان – واحد ۷۰۹ اداری

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − یک =