هزینه دوخت پرده پلیسه در مولوی | پرده اول

هزینه دوخت پرده پلیسه در مولوی چقدر است؟ | پرده اول


هزینه دوخت پرده پلیسه در مولوی چقدر است؟

تعویض پرده‌ها و یا دوخت آن، معمولاً اولین قدمی است که برای ایجاد تغییر در دکوراسیون منزل به ذهن‌تان نفوذ می‌کند. اما قبل از هر تصمیمی، سوالاتی از قبیل هزینه دوخت پرده پلیسه در مولوی و اینکه چگونه دوزنده ماهر پرده را بیابیم مطرح می‌شود.
قیمت دوخت پرده و نصب آن به عواملی مانند اندازه پارچه، مدل دوخت، مدل ریل و متراژ پرده بستگی دارد. متراژ پارچه و ریل رابطه مستقیمی با اندازه پنجره دارد. پس شما به اندازه گیری پنجره نیاز خواهید داشت.

لطفاً جهت مطالعه و بهره مندی از محتوای پیش رو، با ما همراه باشید.

دوخت پرده پلیسه

دوخت پرده پلیسه، مدل دوختی است که در آن پارچه با چین‌های هم اندازه و منظم کنار هم قرار می‌گیرد. مصرف پارچه در این مدل دوخت به صورت 2.5 تا 3 برابر عرض پنجره می‌باشد. انواع دوخت پلیسه عبارتند از: پلیسه ریز چین زیر ده سانت پلیسه معمولی و پلیسه گریوری که در آن اول پارچه را پلیسه می‌کنند. سپس نوار پرده را بر روی آن می‌دوزند. این مدل یکی از مدل‌های معروف در سبک پرده کلاسیک می‌باشد.
در برخی مواقع، بنا به دلایلی مانند نازک بودن پارچه و احتیاج به داشتن آستری، پارچه و آستری را با هم پلیسه می‌کنند و یا کم بودن جا برای زدن چند ریل کنار هم باعث افزایش زمان دوخت و دشواری کار می‌شود. به همین دلیل هزینه دوخت پرده پلیسه در مولوی بیشتر می‌شود.

قیمت دوخت پرده و نصب آن

شغل خیاطی، یکی از مشاغلی است که معمولا قیمت مشخصی برای خدمات آن وجود ندارد. معمولا در این شغل، هزینه دوخت پرده پلیسه در مولوی سلیقه‌ای است و هر کس نسبت به مهارت، زمان دوخت و تمیز بودن کار بر روی آن قیمت تعیین می‌کند. در واقع قیمت دوخت با در نظر گرفتن تمیزی و زمانی که می‌برد، محاسبه می‌شود.

قیمت دوخت و نصب پرده متناسب با مدل پرده | پرده اول
قیمت دوخت و نصب پرده | پرده اول

هزینه دوخت پرده پلیسه در مولوی چگونه تعیین می‌شود؟

مدل پلیسه و پانج به طور معمول 3 برابر عرض پنجره، نیاز به پارچه دارند. قیمت دوخت پرده پانچ به صورت حلقه‌ای محاسبه می شود. اما مدل چین خور و پلیسه، به میزان چین پرده بستگی دارد. که به صورت متوسط دو برابر عرض پنجره پارچه مصرف می‌شود. هزینه دوخت پرده پلیسه‌ای بر اساس متر طول آن محاسبه می‌شود.

دوزنده پرده

یکی از جنبه‌های تأثیرگذار بر هزینه دوخت پرده، سطح کار و مهارت دوزنده پرده است. هرچه مهارت آنها بالاتر باشد، طبعا قیمت آنها نیز بالاتر می‌رود و کار زیباتر و شیک‌تری نیز در اختیار شما قرار خواهند داد.
برخی از افراد بر این باورند که دوخت پرده، یک راست دوزی ساده است. اما باید بدانید مهارت در دوخت و تمیزی دوخت بسیار در زیبایی و جذابیت پرده موثر است. دوخت پارچه در متراژ بالا نیازمند دقت زیاد و مهارت است.

یک پیشنهاد ویژه

پرده اول از فروشگاه‌های بزرگ و معتبر انواع پرده در تهران است که برای خرید پرده کلاسیک در مولوی شما را با ارائه راهنمایی‌های لازم در جهت اطلاع از هزینه دوخت پرده پلیسه در مولوی یاری خواهد نمود و با تضمین کیفیت خدمات خود و با دوخت حرفه‌ای و سریع، بهترین پرده‌های پلیسه‌ای را به مشتریان گرامی خود عرضه می‌کند.
شما می‌توانید برای مراجعه و ارتباط با فروشگاه ما از راه‌های ارتباطی ذیل استفاده کنید و با دریافت خدمات مشاوره ما و کسب اطلاعات بیشتر از هزینه دوخت پرده در غرب تهران ، بهترین پرده را برای زیبایی سالن‌های پذیرایی و مهمانی خود انتخاب نمائید.

آدرس و اطلاعات تماس فروشگاه پرده اول

۰۲۱-۴۴۴۹۸۰۳۱

۰۹۹۱-۵۱۸۰۸۳۱

تهران – میدان پونک – مجتمع بوستان – واحد ۷۰۹ اداری

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 1 =