هزینه دوخت پرده پلیسه در زعفرانیه | پرده اول

بهترین مرکز خرید پرده در تهران


آشنایی بیشتر با هزینه دوخت پرده پلیسه در زعفرانیه

در حال حاضر یکی از مهم ترین اقداماتی که به منظور تغییر دکوراسیون انجام می شود، دوخت پرده و یا تعویض آن ها است. به همین دلیل افراد برای ایجاد یک محیط جدیدتر و جذاب تر برای خانه خود، تصمیم به دوخت پرده می گیرند. البته باید پرده ای که برای پنجره ها در نظر گرفته می شود کاربرد زیادی داسته باشد و بتواند جذابیت محیط را افزایش دهد.
به همین دلیل دوخت پرده پلیسه پیشنهاد می شود. زیرا این پرده می تواند قاب پنجره را به خوبی نمایان کند و فقط قسمت های شیشه ای را بپوشاند. یکی از محله ها تهران که تلفیقی از شهرسازی مدرن و سنتی است، زعفرانیه می باشد. در نتیجه ممکن است افراد خواهان یک مرکز معتبر برای دوخت پرده باشند که بتوانند به طور کامل سبک سنتی و مدرن را در خانه های خود ایجاد کنند. از این رو اگر شما ساکن محله زعفرانیه هستید می توانید از خدمات فروشگاه پرده اول بهره مند شوید. این فروشگاه تمام پرده های خود را با قیمتی مناسب به شما عزیزان ارائه می دهد و می توانید برای مشاوره بهتر در زمینه هزینه دوخت پرده پلیسه در زعفرانیه با مشاورین این مجموعه در ارتباظ باشید.

جهت مطالعه ادامه مطالب ذیل با ما همراه باشید.

پرده پلیسه چیست؟

برای دوخت این نوع پرده پارچه هایی با چین ها هم اندازه و منظم کنار هم قرار می گیرند و فقط قسمت شیشه ای پنجره را می پوشاند. با توجه به چین هایی که این پرده دارد، میزان پارچه مصرفی معمولا 2 تا 3 برابر عرض پنجره است و باید کسی که این پرده را می دوزد بسیار ماهر باشد. زیرا چین های این پرده باید به صورت دقیق دوخته شود تا به شکلی منظم و جذاب کنار هم قرار بگیرند. در صورتی که پارچه انتخابی شما برای این مدل از پرده نازک باشد، آستری را با پرده پلیسه می کنند. در نتیجه می توانید هر نوع پارچه ای که مطابق سلیقه شما است را برای دوخت این پرده انتخاب کنید.

دوخت پرده پلیسه | پرده اول
بهترین مرکز دوخت و فروش انواع پرده – پرده اول

هزینه دوخت پرده پلیسه در زعفرانیه

به دلیل این که میزان پارچه ای که برای دوخت این پرده استفاده می  شود معمولا 3 برابر دیگر پرده ها است، می تواند هزینه بیشتری نسبت به دیگر پرده ها داشته باشد. به همین منظور می توان گفت که هزینه دوخت این پرده به میزان چین پرده بستگی دارد. از طرفی مسائلی مانند مهارت و سطح کار دوزنده پرده و مدل ریل هم از دیگر مواردی هستند که می توانند بر روی قیمت این پرده تاثیر گذار باشند. بنابر این بهتر است برای دوخت این پرده با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه به یک فروشگاه معتبر مراجعه کنید.

پیشنهاد ما به شما عزیزان

امروزه پرده ها نقشی اساسی در دکوراسیون داخلی منازل دارند. از این رو بهتر است نوعی از پرده را انتخاب کنید که زیبایی خانه شما را دوچندان کند. پرده های پلیسه یکی از بهترین نوع پرده ها است که با چین های روی خود می تواند محیط را زیباتر کند. در نتیجه اگر در محله زعفرانیه ساکن هستید و به دنبال یک مرکز معتبر برای دوخت پرده پلیسه هستید، می توانید به فروشگاه پرده اول مراجعه کنید. علاوه بر این برای اطلاع از هزینه دوخت پرده پلیسه در زعفرانیه می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید. همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه فروش پرده در اشرفی اصفهانی به محتوای مربوط به آن مراجعه کنید.

آدرس و اطلاعات تماس فروشگاه پرده اول

۰۲۱-۴۴۴۹۸۰۳۱

۰۹۹۱-۵۱۸۰۸۳۱

تهران – میدان پونک – مجتمع بوستان – واحد ۷۰۹ اداری

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پانزده =