قیمت خرید پرده اتاق خواب در پونک | پرده اول

خرید پرده اتاق خواب با قیمت مناسب - پرده اول


هزینه پرده اتاق خواب سال 1403 در پونک

پرده اتاق خواب یکی از اجزای مهم اتاق است که یکنواختی آن با دیگر لوازم موجب زیبایی بسیار فضای اتاق خواهد شد. از آنجایی که اتاق خواب محلی برای آرامش است انتخاب پرده متناسب برای آن نیز اهمیت بسیاری را دارد. در هنگام خرید پرده اتاق خواب گزینه های زیادی پیش روی شما خواهد بود که با قیمت های متفاوتی عرضه می شوند. اگر به دنبال بهترین پرده سال و خرید با مناسب ترین قیمت پرده اتاق خواب در پونک، یکی از محلات تهران می باشید پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب را مطالعه فرمائید تا ضمن پاسخ به سوال قیمت پرده اتاق خواب سال 1403 در پونک چقدر است؟ یکی از مراکز خرید معتبر پرده را برای شما عزیزان معرفی نمائیم.

لطفاً جهت بهره مندی از مطلب پیش رو دقایقی را با ما همراه باشید.

قیمت دوخت پرده چقدر است؟

اکثر افراد به دنبال پرده هایی هستند که علاوه بر کیفیت دوخت و جذابیت و زیبایی از قیمت به صرفه ای نیز برخوردار باشد. برای خرید یک پرده اتاق خواب با قیمت مناسب می بایست چندین عوامل را در نظر بگیریم که عبارتند از:

جنس پرده

اولین موردی که در هزینه های پرده اتاق خواب تأثیرگذار می باشد جنس پرده اتاق خواب شما است. همانطور که در مطالب پیشین بیان کردیم در هنگام خرید پرده گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارند که دارای تنوع بالا در جنس پارچه می باشند. هر کدام از این جنس پارچه های مورد استفاده برای پرده، از قیمت های متغیری برخوردار می باشند که تعیین کننده قیمت اصلی پرده هستند.
به بیان دیگر یعنی در صورتی که هزینه زیادی را برای جنس پرده مورد نظر بپردازید، هزینه کلی پرده نیز افزایش خواهد یافت.

هزینه پرده اتاق خواب در سال 1403 | پرده اول
عرضه کننده پرده اتاق خواب با بهترین کیفیت دوخت – پرده اول

ابعاد و اندازه پرده

یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین هزینه های پرده، اندازه آن می باشد. هر چه پرده شما دارای ابعاد بیشتری باشد متراقباً هزینه پرده افزایش خواهد یافت.

دوخت پرده

نوع دوخت پرده نیز در هزینه های پرده تأثیرگذار خواهد بود. از آن رو که دقت و دوخت هر پلیسه پرده متفاوت می باشد هزینه های دوخت پرده نیز متغیر خواهد بود.

هزینه لوازم جانبی

منظور از لوازم جانبی پرده، لوازمی است که برای تزئین در کنار پرده قرار می گیرند. برخی از این لوازم نظیر میله و گیره پرده ضروری می باشند، اما از برخی دیگر از آن ها می توان صرف نظر کرد.
علاوه بر موارد ذکر شده هزینه نصب پرده نیز به صورت جداگانه خواهد بود. برخی پرده ها به دلیل سهولت در نصب توسط افراد خانه نصب می شوند، اما بعضی از پرده ها به دلیل سنگینی زیاد و پیچیدگی نصب بهتر است توسط افراد با تجربه نصب گردند.

پیشنهاد پایانی به شما سروران ارجمند

قیمت پرده اتاق خواب سال 1403 در پونک چقدر است؟ برای پاسخ به این سوال می بایست تمامی عوامل ذکر شده را در نظر بگیریم. به همین منظور نمی توان قیمت دقیقی را برای پرده های اتاق خواب در نظر گرفت. شما می توانید برای اطلاع دقیق از هزینه پرده اتاق خواب از پرده اول کمک بگیرید. پرده اول یکی از مراکز معتبر فروش پرده در تهران است که شما با دریافت خدمات مشاوره از طریق پل های ارتباطی ذیل می توانید از خدمات خرید پرده ارزان قیمت در پونک این فروشگاه بزرگ بهره مند گردید.

آدرس و اطلاعات تماس فروشگاه پرده اول

۰۲۱-۴۴۴۹۸۰۳۱

۰۹۹۱-۵۱۸۰۸۳۱

تهران – میدان پونک – مجتمع بوستان – واحد ۷۰۹ اداری

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 15 =